Cumartesi , 2 Mart 2024
Son Yazılanlar

D smart İptal Dilekçesi Nasıl Yazılır

0
(0)

D smart iptal dilekçesi ile mevcut aboneliğinizi iptal ederek üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bu yazıda D smart üyeliğinizi iptal etmek için gerekli şartlar, ücretler ve örnek dilekçe hakkında yeterli bilgiye sahip olacaksınız.

Mevcut aboneliğinizden artık yararlanmak istemiyorsanız veya memnun değilseniz iptal dilekçesi ile üyeliğinizi sonlandırma hakkınız bulunuyor. Ancak bunun için bazı şartlar yer alıyor. Aboneliğinizin taahhütü bitmedi ise, belirli miktarda parada ödemeniz gerekecektir. İşte iptal için gerekli şartlar…

D smart Kapatma Ücreti

D smart üyeliğiniz henüz 2 haftayı geçmedi ise, üyeliğinizi aldığınız 14 gün içerisinde herhangi bir ceza ödemeden veya neden belirtmeden dilediğiniz gibi cayma hakkınız bulunuyor. D smart’tan memnun kalmaz iseniz, cayma hakkınızı 2 hafta içinde kullanmalısınız. Aksi taktirde taahhüt vb. işlemlerden caydığınız ve yasal süreyi geçirdiğiniz için ekstra para ödemeniz gerekecek.

Bu süre zatfının dışında yani 2 haftalık yasal süreyi geçirdiğinizde caymak isterseniz, ne kadar ödemeniz gerektiğini müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Ödeyeceğiniz miktar yaptığınız taahhüt süresine ve kalan sürenize göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle bir hesaplamanın yapılması gerekiyor. D smart tarafından size verilen cihazıda, size verilen adrese kargolamanız isteniyor.

D smart İptal Dilekçesi Örneği

Hangi nedenden ötürü olursa olsun, iptal etmek istediğiniz D smart üyeliğiniz için dilekçe vermeniz gerekiyor. D smart iptal dilekçesi hazırlamak çok basit. Aşağıda sizlere hemen indirebilmeniz için link bırakıyorum. Bu link üzerinden indirerek gerekli alanları doldurup, D smart adresine göndermeniz gerekiyor. Bundan sonra üyeliğinizin iptaliiçin süreç başlayacaktır.

D smart Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

D smart iptali için öncelikle müşteri temsilcilerini aramanız ve bilgi almanız gerekiyor. Sizden bazı bilgiler isteyecekler. Üyeliğinizi 14 gün içerisinde iptal ediyorsanız herhangi bir bilgi veya açıklama yapmanıza gerek yok. Memnun kalmadığınızı belirtmeniz yeterli. Siden istenilen bilgileri ve cihazı d smart iptal dilekçesi ile birlikte verdikleri adrese kargolamanı yeterli. Bunun dışında ekstra yapmanız gereken birşey yok. Bütün şartlar ve yönlendirmeler müşteri temsilcisi tarafından yapılıyor.

D smart iptal dilekçesi örnek görselini aşağıya ekledim…. Bilgileri kendinize göre doldurmanız gerekiyor. Yukarıda yer alan belgeyi direk indirerek düzenleyip çıktısını almak sizin için daha kolay olacaktır.

E Devlet D smart İptal Dilekçesi

E devlet üzerinden d smart üyeliğizi iptal etmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için aşağıda sizler için eklediğim linke tıklayabilirsiniz. Ekrandaki yönlendirmeleri takip ederek fesih başvurunuzu tamamlamak sadeve bir kaç dakika sürecek.

https://www.turkiye.gov.tr/d-smart-abonelik-fesih-basvurusu

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Kesinlikle Göz Atmalısın

Ücretsiz İzin Dilekçesi Örneği

Ücretsiz İzin Dilekçesi Örneği – 2023 Güncel Dilekçe

5 (1) Sürekli çalışan kişiler senelerce kendine vakit ayıramayabiliyor veya azda olsa yıllık izin dışında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir