Cumartesi , 2 Mart 2024
Son Yazılanlar

Gideni kesin döndüren dua 24 saate | Giden kişi nasıl geri döner?

0
(0)

Allah her zaman en hayırlısını bizler için ister. Hoşumuza gitmeyen bir olay başımıza geldiğinde kesinlikle isyan etmemeli ve en hayırlısını Allahta dua ile istemeliyiz. Peki gideni kesin döndüren dua hem de 24 saate mümkün mü? Bunun için edebileceğiniz oldukça güzel dualar var. Yazımızın sonunda bunun için nasıl dua edileceğini öğreneceksiniz.

Dünyadaki her şey gelip geçici. Hiçbir şeyin kalıcılığı yok. Bu nedenle hayatımızda var olan kişilerin sanki hayatımız boyunca bizlerle olacaklarmış gibi duygulara kapılmayalım. Hayatımızın boyunca bunu unutmamak lazım. Elbette hayatımızda var olan herkesi çok seviyoruz. Ancak bizler veya onlar erkenden birileri gidecek veya terk edecek.

Giden bir kişi için aşağıdaki şekilde dua ederseniz Allah duanızı kabul edebilir.

24 saate gideni kesin döndüren dua nasıl edilir?

Dua ederken her zaman için hayırlısını istemeliyiz. Ancak bazı durumlarda bizler için hayırlı olmama ihtimali aklımıza geldiğinden bu duaları ederken bile içimiz hüzünle kaplanabilmekte. Ancak bu kısımda şöyle bir dua edebiliriz;

Allah’ım giden kulunu bana nasip eyle. Eğer benim için hayırlı değilse hayırlı eyle. Günahlarımızı affeyle ve bizi birbirimize helal bir şekilde nasip eyle.

Bu şekilde Allah’tan giden kişiyi isteyebilir ve içten dua edebilirsiniz. Ancak bilmeniz gerekir ki Allah duada ısrarcı olanlara daha yakındır. Bir duanın ne kadar zamanda kabul olacağını kimse bilemez ve garantide veremez. Bu Allah ve kul arasında olan bir diyalogdur. Belki sevdiğiniz kişi 1 saate geri gelecek belki de hiç gelmeyecek. Ancak duanızı içten eder ve gerçekten arzularsanız Allah sizi birbirinize hayırlı kılabilir ve mutlu ömürler verebilir. Umarım dualarınız kabul olur ve sevdiğiniz kişiler her zaman sizlerle olur.

Giden birisinin geri gelmesi için neler söyleyebilirim?

İster fiziksel ister duygusal olarak olsun, değer verdiğiniz biri sizi terk ettiğinde, ona nasıl geri döneceğinizi anlamak yürek parçalayıcı ve zor olabilir. Öncelikle dürüst bir diyalog kurarak iletişim kanallarını açmak en iyisi olacaktır.

Nasıl davrandığınızın veya nasıl sona ermiş olabileceğinin sorumluluğunu kabul ederken yanlış anlamaları nasıl çözebileceğinizi sorun. Sizin için ne kadar önemli olduklarını, onları ne kadar özlediğinizi ve aranızın düzelmesinin ne kadar önemli olduğunu açıkladığınızdan emin olun.

Onlara ne kadar değer verildiğini yeniden teyit etmek, farklı bir yaklaşımla bir kez daha denemeyi düşünmelerini sağlayabilir. En önemlisi, giden kişiyi geri getirmek her iki taraf için de zaman ve çaba gerektirdiğinden sabırlı olun.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Kesinlikle Göz Atmalısın

Muskazon Kullanıcı Yorumları

0 (0) Muskazon, özellikle iskelet kası rahatsızlıkları ve kas spazmları için kullanılan bir ilaçtır. İlacın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir