Cumartesi , 2 Mart 2024
Son Yazılanlar

Kocanın karısına düşkün olması için dua Cübbeli Ahmet hoca

0
(0)

Seven her insan eşine düşkündür kanısı aslında çok yanlış. Bazen insanlar karşısındaki kişilere alıştıkları için sevgilerinin farkında olmazlar ve alışkanlıkları onları sıradan bir hale getirir. Bu durumda olan kadınlar, kocanın karısına düşkün olması için dua cübbeli Ahmet hoca hakkında araştırma yaparak manevi destek istiyorlar.

Kocalar, eşlerine daha fazla düşkün olması onların değerini anlamalı. Bunun için illa insanların kayıp yaşamalarına veya geri dönülmeyecek yollara girmelerine gerek yok. Manevi olarak yapılan ve arzulanan dualar ile bu tarz durumlarda sorunlar çözülebilmektedir.

Cübbeli Ahmet hocanın bu durum için önerdiği bazı dualar var. Bunları paylaşıp ardından bu tarz durumlar Allah’a edebileceğiniz çok güzel bir dua örneğini sizlerle paylaşacağım. Kesinlikle bıkmadan ve usanmadan bu duaları etmenizi öneriyorum. Dualar ne kadar ısrarcı olursa kabul edilme imkanları da o kadar büyüktür.

Kocanın karısına düşkün olması için edilebilecek dualar Cübbeli Ahmet hoca videoları

Bu tarz durumlar eğerki bir dargınlıktan veya aranızda yaşanan bir oalydan dolayı gerçekleşmişse, aşağıdaki videoyu izleyerek hocamızın söylediklerini yapabiliriz. İçten ve samimi bir şekilde dua edersek Allah’ın izniyle kabul olur ve aranızdaki boşluk kapanır.

Eşinizin size olan ilgisinin artması ve daha çok sevmesi içinde Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Bunun için edilebilecek oldukça fazla dua var. Ancak cübbeli Ahmet hocamız aşağıdaki videoda bazı açıklamalar yapmış. Bunları uygulayabiliriniz.

https://www.youtube.com/watch?v=uIPftk-0tXI

Yukarıda Cübbeli Ahmet hocamızın bazı vaaz videolarını paylaştım. Bu videolarda edilen dualar ve hocamızın bahsettiği durumlar, eşlerin arasındaki bozukluk ve sevgi azlığını gidermek için çözümler içermektedir. Videoları sonuna kadar izleyin kesinlikle.

Kocanızın size olan sevgisinin artması için edilebilecek dua

Allah, kalpten dua edenleri çok sever. Dualarında ısrarcı olanlarınkini de kabul eder. Dualar tek bir sefer edeyim kabul olunur gibi düşünülmemeli. Eğer Allahtan bir şey istiyorsanız o istediğiniz şey olana kadar usanmadan bıkmadan dua etmeni gerekiyor. Duanız kabul edildikten sonra Allah ile olan ilişiğinizi kesinlikle kesmemelisiniz. Bu durumlar için aşağıdaki duayı edebilirsiniz;

Allah’ım seni bilir sana sığınırım. Senin kudretin her şeye yeter. Kudretinle ve hayrınla eşimle aramızdaki bozukluğu, nazarı, musibetleri ve dargınlığı yok eyle. Birbirimize olan bağlılığımızı ve sevgimizi arttır. Yuvamızın yıkılmasını engelle. Sen her şeyin en iyisini bilensin. Eşim benim için artık hayırsızsa onu bana hayırlı kıl.

Yukarıdaki duayı kalpten ve sıkılmadan kabul olana kadar etmenizde fayda var. Allah dualarınızı umarım kabul eder. Dua ettikten sonra yorumlarda ettiğinizi belirtin ve diğer yorum yapan kişiler ile birlikte dualaşın. Dualarınız büyüdükçe birbirinden güç alır.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Kesinlikle Göz Atmalısın

Subbuhun Kuddusün Rabbüna Fazileti Sırrı

0 (0) İslam inancında, bazı dualar ve zikirler özel faziletlerle bilinir. “Subbuhun Kuddusün Rabbüna” ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir