Yopmail Nedir? Hızlı Geçici E-Posta Oluşturun 2023

Yopmail, spam e postalardan kurtulmanın en güzel yollarından birisidir. Web sitelerine üye olurken gerçek mail adresinizi vermek istemiyorsanız, sürekli gelen spam maillerden sıkıldıysanız ve artık kişisel mail hesaplarınızı sitelere kayıtlarda kullanmak istemiyorsanız bu sistem tam size göre.

Yopmail, geçici bir e posta veren sistemdir. Site adresine girdikten sonra, rastgele bir isim yazarak random mail hesabı oluşturabilirsiniz. Bu mail hesabı anında aktif olur ve e posta alımına hazır hale gelir. Böylelikle bir siteye üye olduğunuzda gelen onay maillerini onaylayabilirsiniz. Kişisel mail adresinizi spam maillerden ve istenmeyen postalardan böylelikle korumuş olursunuz.

Yopmail Nedir?

Yopmail, kullanıcılara geçici bir e-posta adresi oluşturma olanağı sağlayan çevrimiçi bir platformdur. Yopmail, kullanıcıların web sitelerine erişmek, bilgi almak, belgeleri saklamak ve daha fazlası için kullanılabilecek benzersiz ve tek kullanımlık bir e-posta adresi oluşturmasına olanak tanır.

Yopmail’in hizmeti, e-posta adresini kaydetmek ve kullanmak için kişisel bilgi veya parola gerektirmeyerek gizlilik koruması sağlar. Yopmail ayrıca ekstra güvenlik için otomatik oluşturulan şifreler, gelişmiş veri koruması için mesaj sona erme ayarları ve oturum açmadan e-postaları görüntüleme yeteneği gibi diğer harika özellikler de sunar. Yopmai’nin hizmeti, kullanıcılara bu kullanışlı özellikleri sağlayarak geçici bir e-posta hesabı oluşturmayı ve kullanmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Neden Yopmail Kullanmalısınız?

  • Spam maillerden sıkıldıysanız
  • Yeni sitelere üye olurken şahsi maişl adresinizi kullanmak istemiyorsanız
  • Sürekli forumlara ve araştırma için sitelere üye oluyorsanız
  • Saniyeler içerisinde e posta alabileceğiniz bir mail adresine ihtiyacınız varsa

Bu maddeler sizin kullanım amacınıza göre arttırılabilir ve farklı durumlarda da Yopmail kullanılabilir. Ancak büyük çoğunlukta kişiler bu nedenlerden dolayı sistemi tercih ediyor.

Yopmail Nasıl Kullanılır?

Yopmail’de ücretsiz ve hızlı bir şekilde geçici e posta hesabı kurmak oldukça basit aslında. Bunun için;

1: Yopmail sitesine giriş yapmalıyız.

2: Kare içerisine aldığım kısma dilediğiniz gibi bir isim yazmanız yeterli

3: İleri yön tuşuna basarak hesabı oluşturun

İşte bu kadar. Geçici mail adresini dilediğiniz yerde kullanabilir ve e posta alabilirsiniz. Ancak bunun sürekli kullanılmadığınız bilmeniz gerekiyor. Daha sonra siteye girdiğinizde aynı mail adresinize ulaşamazsınız.

İlginizi çekebileceğini düşündüğüm müthiş içeriklerim var. Göz atmaya çekinmeyin. Hemen aşağıya adreslerini bıraktım.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir