Son Yazılanlar

Jeffrey Dahmer, David Dahmer Hakkında Güncel Bilgiler

0
(0)

Jeffrey Dahmer’in David Dahmer adında bir kardeşi var. Öncelikle Jeffrey Dahmer hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum. Sonrasında çok merak edilen David Dahmer hakkında bazı açıklamalar yapacağım.

Jeffrey Dahmer olayı nedir?

Jeffrey Dahmer, Amerikalı bir seri katil ve nekrofil olarak tanınmaktadır. 21 Mayıs 1960’ta Wisconsin’de doğdu ve 15 yıllık bir seri katil olduğu tahmin edilen en az 17 kişiyi öldürdü. Dahmer, 1978 yılında ilk cinayetini işledi ve son cinayetini 1991 yılında işledi.

Dahmer’ın çoğu kurbanı genç erkeklerdi ve Dahmer, öldürdükten sonra cesetlerini evinde saklayarak çeşitli yollarla yok etti. Bazı cesetleri buzdolabında sakladı, bazılarını kimyasallarla parçaladı ve bazılarını ise boş arazilere atarak kurtlara yem etti.

Dahmer, polis tarafından yakalandıktan sonra, cinayetlerini itiraf etti ve 15 kez ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Ancak, 1994 yılında başka bir mahkum tarafından öldürüldü.

Dahmer’ın neden bu korkunç cinayetleri işlediği hala net olarak bilinmiyor, ancak uzmanlar onun zihinsel sorunları, çocukluğundaki travmalar ve kişilik bozukluğu yaşadığını düşünüyorlar. Dahmer’ın psikopatik bir kişilik yapısı olduğu, başkalarının acısını hissetme yeteneğinin olmadığı ve insanları yalnızca birer nesne olarak gördüğü düşünülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oBA6zSa_a00

David Dahmer Kimdir ve Şuanda Nerede?

David Dahmer, Jeffrey Dahmer’ın erkek kardeşidir. O da Lionel ve Joyce Dahmer’ın oğludur. Jeffrey ve David arasındaki yaş farkı yaklaşık iki yaşındaydı. David, abisi Jeffrey’in işlediği korkunç suçlarla ilgili olarak kamuoyuna birçok kez konuştu. Jeffrey’in tutuklanmasından sonra, David ve ailesi, medya ve halkın yoğun ilgisinden dolayı büyük bir stres yaşadılar.

Jeffrey’in suçlarının ardından, David ve ailesi, isimlerini değiştirdiler ve birçok insanla temaslarını keserek özel bir yaşam sürdürmeye çalıştılar. Bu durumdan en çok etkilenen ise David oldu. Çok uzun zamandır hiç haber alınamadı ve nerede oldukları bilinmiyor.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Kesinlikle Göz Atmalısın

Muskazon Kullanıcı Yorumları

0 (0) Muskazon, özellikle iskelet kası rahatsızlıkları ve kas spazmları için kullanılan bir ilaçtır. İlacın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir