Eskihisar feribot iskelesi açıkları nerede ve ücretleri ne kadar?

0
(0)

Eskihisar feribot iskelesi açıkları nerede? Nasıl gidersiniz? Feribot ile deniz seferi ücretleri ne kadar? Merak ettiğiniz tüm soruları bu yazıda bulabilirsiniz.

Eskihisar feribot iskelesi Kocaeli bölgesinden başlamaktadır. Kocaeli, feribot ile birçok sefer imkanı sunmaktadır. Eskihisar feribot seferleri ile Gebze, Gölcük ve Yalova gibi bölgelere gidebilirsiniz. İskele bölgesine rota uygulaması ile gitmek isterseniz hemen aşağıdaki haritayı kullanabilirsiniz.

Eskihisar Feribot İskelesi Turları ve Saatleri Kocaeli/İzmit

Kocaeli İzmit bölgesinden feribot yolculuk yapmak isterseniz aşağıdaki tabloya göre planlarınızı ayarlayabilirsiniz. Kocaeli İzmit bölgesinden kalkan feribotlara araçla biniş yapılmamaktadır. Güncel fiyat ve tablo bilgisi aşağıdaki gibidir.

Eskihisar Topçular Feribot İskelesi Ücretleri

Eskihisar Topçular iskelesinden araçlı bir şekilde feribotlara binebilirsiniz. Fiyatlar araç türüne göre değişiklik göstermektedir. Gidiş ve dönüş biletleri aynı anda alınırsa ufak bir indirim yapılıyor. Feribot ücretleri aşağıdaki gibidir.

Motosiklet55 TLGidiş-Dönüş: 100 TL
Otomobil-Minivan-Jeep130 TLGidiş-Dönüş: 250 TL
Minibüs-Midibüs-Kamyonet195 TLGidiş-Dönüş: 360 TL
Kamyon-Otobüs260 TLGidiş-Dönüş: 490 TL
Dorseli Çekiciler ve 4-5 Akslı Tırlar380 TLGidiş-Dönüş: 720 TL
Eskihisar Feribot İskelesi Açıkları / Topçular Fiyatları

Eskihisar Feribot İskelesi Açıkları ile Gezi Turları

Feribot ile bir gezi planlayabilirsiniz. İster arkadaşlarınızla isterseniz toplu bir etkinlik ile hiç fark etmez. Feribot turları genellikle yarım saatte bir ancak yoğun zamanlarda ve özel günlerde 20 dakikaya kadar düşmektedir.

Kocaeli / Gebze / Dilovası bölgelerinde feribot gezileri ve turları çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle resmi tatil dönemlerinde ve bayramlarda feribotlar çok yoğun olmaktadır. Deniz turlarını seven kişiler için oldukça eğlenceli bir aktivite yapılabilir.

Ayrıca ilginizi çekebileceğini düşündüğüm bazı içerikleri aşağıda listeledim. Göz atmaktan çekinmeyin.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir