Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır? Güncel Yöntemler

3.2
(5)

Sevgiliniz, arkadaşınız veya hoşlandığınız bir erkek bireyin size daha fazla yazmasını istiyorsanız onun dikkatini çekecek eylemlerde bulunmanız gerekiyor. Peki bunu nasıl yaparsınız? Yazmayan erkek nasıl yazdırılır? Bu işin taktikleri var mı? Detaylar içerikte.

Yazmayan erkeği hemen sevmiyor benle ilgilenmiyor gibi ithamlar ile sınıflandırmayın. Öncelikle neden yazmadığını anlamaya odaklanmak gerekiyor. Bazı kişiler yeni ilişkilerinde bu tarz durumlar ile karşılaşabiliyor.

Ancak erkek bu tarz durumlara alışık olmayabilir, sürekli yazmaktan hoşlanmayabilir vs. vs. liste uzayabilir.

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır

Bir erkeğin ne kadar dikkatini çeker ve etkiniz altına alırsanız, sizinle o kadar fazla ilgilenir. Bu nedenle bir erkek size yazmıyorsa daha dikkatini çekmemişsiniz demektir. Bazı davranışlar ve eylemler ile ona olan ilginizi belli edebilirsiniz. Ancak bunları yaparken benliğinizi korumak çok ama çok önemli. Bir insanın dikkatini çekmek için kesinlikle benliğiniz dışına çıkmamalısınız.

Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Erkek arkadaşınızın veya hoşlandığınız bireyin size daha fazla mesaj yazmasını istiyorsanız, aşağıdaki önerileri deneyebilirsiniz:

 1. Konuşun: Erkek arkadaşınızın size mesaj yazmaması konusunda endişeleriniz varsa, açık ve dürüst bir şekilde konuşmanız önemlidir. Kendinizi ifade edin ve ondan ne beklediğinizi açıklayın. Belki de iş veya diğer sorumlulukları nedeniyle çok meşgul olduğunu veya sizinle daha sık konuşmak istediğinizi bilmiyordur.
 2. İlgi alanlarınızı paylaşın: Ortak ilgi alanlarınız hakkında konuşarak onu mesaj yazmaya teşvik edebilirsiniz. Ona bir film veya müzik önerin ve ne düşündüğünü sormak için ona mesaj gönderin. Böylece onunla paylaşılabilecek birçok şey olacak ve sohbet etmek daha kolay olacaktır.
 3. Mesajlaşma sıklığını arttırmayın: Bir ilişkide iki tarafın da kendine özgü alanları ve aktiviteleri olmalıdır. Partnerinizin işleri veya kişisel hayatı nedeniyle mesaj yazma sıklığı düşükse, onu rahat bırakın. Ona baskı yapmak yerine, doğal bir şekilde iletişim kurmaya çalışın ve birbirinize zaman verin.
 4. Onun mesajlaşma tarzına uyum sağlayın: Herkesin mesajlaşma tarzı farklıdır ancak ilk etaplarda onun biraz daha ilgisini çekmek amacıyla sevdiği ve ilgi duyduğunu alanlardan konuşabilirsiniz.

Bir Erkeğin Aklından Çıkmamak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Öneri içerik

Seven Ama Yazmayan Erkek?

Yazmıyorsa sevmiyordur gibi düşünceleri kafanızdan çıkartın. Tabi bu çok aşırı olmadıkça. Eğer daha aynı evde yaşamaya başlamadıysanız ve çok nadir size yazıyorsa işler biraz daha farklı olabilir.

İlk zamanlardan beri böyleyse sorun yok ancak belirli bir süreden sonra böyle bir değişiklik olduysa sorgulamanız gereken bazı durumlar olabilir.

Öncelikle farklı bir şekilde bu konuyu ele alarak nedenlerinden bahsetmek istiyorum…

 1. İletişim becerilerinde zayıf olması: Bazı erkekler duygularını ifade etmekte zorlanabilirler ve bu nedenle sevdiklerine mesaj yazmakta da zorlanabilirler.
 2. Yoğunluğu: Erkeklerin bazen işleri, okul veya başka yükümlülükleri nedeniyle çok yoğun olabilir ve bu nedenle mesaj yazmak için zaman bulamayabilirler.
 3. İlgisizlik: Ne yazık ki, bazı erkekler sevdikleri kadına ilgi duymadıkları için mesaj yazmazlar.
 4. Korku: Bazı erkekler, duygularını ifade etmek veya reddedilmekten korktukları için sevdikleri kadına mesaj yazmaktan kaçınabilirler.
 5. Oyalanmak istememek: Erkeklerin bazen sadece bir flört veya kısa süreli bir ilişki istediği için sevdikleri kadına mesaj yazmayabilirler. Bu, bir kadının sürekli olarak mesaj atmasına rağmen erkeğin cevap vermemesiyle de ortaya çıkabilir.

Yazmayan Erkek Arkadaşınız İltifat Mesajları

 • “Gözlerindeki sessiz anlamları okuyabilirim, kelimelere gerek yok. Seni seviyorum.”
 • “Sessizliğimiz bile özel, çünkü seninle olmak her şeyi söylememi gerektirmez.”
 • “Sadece varlığın bile çevremi aydınlatıyor. Seninle olmak benim için her şey.”
 • “Birlikte olduğumuzda, her kelime anlamsız hale geliyor. Sadece yanında olmak istiyorum.”
 • “Gözlerin, senin dünyanda kaybolmak istediğim tek yer. Sana olan hislerimi anlatmaya gerek yok.”
 • “Sessizlik, seninle olan bağımızın en güçlü ifadesidir. Seninle olmak her şey.”
 • “Bazen kelimeler yetmez, ama sana olan sevgim hiçbir zaman azalmaz.”
 • “Sessiz anlar, seninle geçirdiğim en değerli anlardır.”
 • “Gözlerinle dünyayı keşfetmek, her kelimeyi unutturur. Seni seviyorum.”
 • “Sadece yanımda olman, en güzel konuşma şeklimizdir. Seni her an daha fazla seviyorum.”

Bu mesajlar her erkek için uygun değildir. Aranızdaki ilişkinin ne derecede olduğu da çok önemli. Bu nedenle bu tarz mesajlar gönderirken biraz dikkatli olmalısınız.

Yazmayan erkek için yukarıdaki ilgi çekici ve onun hoşuna gidecek türden mesajları gönderebilirsiniz. Birçok erkek iltifat duymaktan hoşlanır. Şımarıklar değil tabi ki… Zaten şımarık erkeklerden uzak durmanız gerektiğini burada söylememe gerek olmadığını düşünüyorum. Gene de söylemiş oldum ancak olsun aklınızda bulunsun.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 3.2 / 5. Oy Sayısı 5

Henüz Oylama Yok

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir