Son Yazılanlar

KOÇ BURCU ERKEĞİ SEVMİYORSA NASIL DAVRANIR

5
(2)

Burçlar gerçekten bir insanın aynasıdır. Birçok bilimsel araştırmalar da, insanların burçlarına göre duygularının ve davranış biçimlerinin ayrıldığını açıklamakta. Peki, koç burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır? İşte bugünkü konumuz bu. İçeriğimizde koç burcu erkeğini tanıyacak ve özelliklerini öğreneceksiniz.

Bir Koç erkeğinin birine aşık olmadığında nasıl olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bir ateş burcu olarak Koç erkeği tutkulu ve yoğundur. Ayrıca duyguları hakkında doğrudan ve dürüst olmasıyla da bilinir. Peki birini sevmediğinde nasıl davranır? Koç burcu erkeği bir ilişkiyle ilgilenmediğinde veya bir ilişkiye yatırım yapmadığında neye benzediğini keşfedelim.

Bir Koç Erkeğinin İlgisizliği

Koç burcu erkeği biriyle ilgilenmediğinde, ondan uzak durmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. Aramalara veya mesajlara geri dönmez, planlarını son dakikada iptal eder veya onların varlığından uzak durmak için bahaneler uydurur. Koç burcu erkeği sevmediği birinin yanındayken de çabuk öfkelenebilir ve sinirlenebilir. Bunun nedeni, onların enerjisinden çabucak bunalması ve bunu uzun süre kaldıramamasıdır.

Koç burcu karşı tarafı sevmiyorsa nasıl davranır?

KOÇ BURCU ERKEĞİ SEVMİYORSA NASIL DAVRANIR

Koç burcu erkeği birini daha iyi tanımakla ilgilenmiyorsa, onunla sohbet etmek veya sosyalleşmek için fazla çaba sarf etmeyecektir. Ayrılmak için bahaneler uydurabilir veya onlarla takılmak yerine yapacak başka bir işi olduğunu söyleyebilir. Eğer onunla hisler ve duygular gibi daha derin konular hakkında konuşmaya çalışırlarsa, büyük olasılıkla sohbeti kapatacak ve bu konuşmalardan tamamen kaçınacaktır.

Koç burcu erkeğinin sizi sevmediğini gösteren bir işaret de size olan sevgisini göstermek için kendi yolundan çıkmamasıdır. Size çiçek getirmez veya küçük hediyelerle sürpriz yapmaz – bir kişi başka bir kişiyi derinden sevdiğinde doğal olarak gelen şeyler. Sizi etkilemeye çalışmak veya romantik jestlerle ilişkinizi geliştirmek yerine, fazladan bir çaba sarf etmeden sadece birlikte vakit geçirmekle yetinecektir.

Son olarak;

Bir Koç erkeğinin sizi sevip sevmediğini merak ediyorsanız, cevabın evet mi yoksa hayır mı olduğu konusunda size ipucu vermesi gereken bazı davranışlar vardır. Birine karşı hisleri olmayan bir Koç burcu erkeği, mümkün olduğunca onunla iletişim kurmaktan kaçınacaktır; tersine, bir Koç burcu erkeği birini seviyorsa, ona ne kadar değer verdiğini göstermek için kendi yolundan gidecektir – bu sadece çiçek getirmek veya gün boyunca düşünceli mesajlar göndermek gibi küçük jestlerle olsa bile! Sonuç olarak, eğer onunla etkileşimleriniz gerçek görünmüyorsa, ikiniz arasında gerçek bir bağ olmaması muhtemeldir – ancak etkileşimleriniz kimya ve şefkatle doluysa, bu ilişkinizin potansiyeli olduğuna dair iyi bir işaret olabilir! Bunu sadece zaman gösterecek!

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 5 / 5. Oy Sayısı 2

Henüz Oylama Yok

Kesinlikle Göz Atmalısın

Evli erkek başka kadına aşık olursa nasıl davranır?

0 (0) Eşlerin, olmasını istediği son durumdur denilebilir. Gerçekten kötü ve zor bir durum. Ancak …

2 Yorumlar

  1. Eskiden sürekli mesaj atardı şimdi ise arada bı bişey varmı bitirmek mi istiosun dediğimde öyle biseu yok hastayım gribm diyor ama bitirmek isteyen bitiremez mi yada neden bişey hissetmiyorsa bitirmez

    • Kafası karışıktır muhtemelen. Eğer o bitirici davranışı siz yaparsanız size sürekli mesaj atar ve sürekli peşinizden koşar. Bu durum sizi çok rahatsız ediyorsa, hiç çekingen davranmayın ve sizin bitirmek istediğinizi söyleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir