Son Yazılanlar

Acun Ilıcalı Alpay Kazan kimdir?

1
(1)

Acun Ilıcalı Alpay Kazan arasında sıkı bir dostluk vardı. Son dönemlerde gündem olan Alpay Kazan kimdir? Neden vefat etti? Acun Ilıcalı ile aralarında samimiyet nasıldı?

Acun Ilıcalı ve Alpay Kazan

Alpay Kazan Acun Ilıcalının çok sıkı bir dostu yol arkadaşıydı. Aynı zamanda Acun Medya Genel İdari Koordinatörü olarak görev yapıyordu. Geçtiğimiz sene, Survivor yayını sırasında vefat haberi gelmişti. Bu haber sonrasında oyuncular ve özellikle Acun Ilıcalı göz yaşlarına boğulmuştu.

Karakteri ve iyi niyeti ile gerçekten çok sevilen Alpay Kazan ne yazık ki kötü bir hastalık ile mücadele ediyordu. Hastalığa yenik düşen Acun Medya Genel Koordinatörü vefat etti.

Alpay Kazan Neden Vefat Etti?

Bu konuda bilinen bazı yanlışlar ve yalan haberler mevcut. Alpay Kazan koronadan dolayı değil kanserden dolayı vefat etti. Koronadan çok fazla kişinin vefat ettiği dönemlerde hayata gözlerini yumduğu için, bu tarz yalan ve yanlış haberlerde oldukça fazla yayılmıştı.

Alpay Kazan 6 Mart 2022 tarihinde vefat etti. Ancak ne tür bir kanser hastalığı olduğu net bir şekilde bilinmemekte. Çünkü bu konuda resmi bir açıklama gelmedi. Bu nedenle yanlış bilgiler paylaşmak istemedik.

Acı Haber Sosyal Medyadan Paylaşıldı

48 yaşında vefat eden Alpay Kazan’ın acı haberi, Hakan Hatipoğlu tarafından sosyal medyadan paylaşıldı. Sosyal medya paylaşımında, “Başımız sağolsun Alpay Kazan’ı kaybettik. Mekanı cennet olsun” sözleri yer aldı.

Acun Ilıcalının dostu olan Alpay Kazan’ın ölümü sonrasında büyük bir yas yaşandı ve Fenerbahçe’nin oyuncuları tarafından peş peşe başsağlığı mesajları ve paylaşımları yapıldı.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 1 / 5. Oy Sayısı 1

Henüz Oylama Yok

Kesinlikle Göz Atmalısın

Muskazon Kullanıcı Yorumları

0 (0) Muskazon, özellikle iskelet kası rahatsızlıkları ve kas spazmları için kullanılan bir ilaçtır. İlacın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir