Sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın

0
(0)

Sevişirken bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın diye bir soru sorduğumuzda herkes farklı yanıtlar veriyor. Aslında bu kişiden kişiye değişen bir durum olsa da, bazı değişmeyen ve bütün erkeklerin fark etmeden yaptığı davranışlar var. Bu davranışları sizin için açıkladık.

Seviştiğiniz erkeğin de sizi sevdiğini nasıl anlarsınız? Birçok kişi sevginin en iyi kelimeler olmadan ifade edildiğini söyler ve birinin size olan sevgisini daha fiziksel yollarla ifade etmesi kesinlikle mümkündür.

Örneğin, ikiniz yakın olduğunuzda size nasıl dokunuyor? Farklı dokunuşlar ve okşamalar için zaman ayırıyor mu, yoksa bir aciliyet ve tutku hissi var mı? Size ne sıklıkla sizi derinden önemsediğini söylüyor veya tatlı sözler fısıldarken gözlerinizin içine bakıyor? Yaptığı şeyin sizi memnun ya da tatmin edip etmediğini ne sıklıkla soruyor? Tüm bu küçük jestler birinin daha derin duygularını ortaya çıkarabilir.

Davranışlarını gözlemlemek için zaman ayırın ve içgüdülerinize güvenin; bunlar genellikle sizi gerçekten derinden önemseyip önemsemediklerine dair net göstergeler verecektir.

Bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

Sadece ilişki yaşarken değil bunun dışında da bir erkeğin sizi nasıl sevdiğini anlayabileceğiniz bazı durumlar var. Aşağıda bunları maddeler halinde listeledim. Maddeleri dikkatlice okuyun ve uygulamak istediğiniz erkeği iyice bir analiz edin.

 1. Sizinle düzenli olarak iletişim kurar.
  Bir erkek sizi seviyorsa, sizinle düzenli olarak iletişim kurmak için çaba gösterecektir. Hayatınızda neler olup bittiğini bilmek isteyecek ve sizin için önemli olan şeylerle ilgilenecektir. Ayrıca, kendi düşünceleri ve duyguları hakkında size karşı açık ve dürüst olacaktır.
 2. Sizin için zaman ayırır.
  Sizi seven bir erkek, programı zaten dolu olsa bile sizin için zaman ayıracaktır. Sizinle vakit geçirmek isteyecek ve bunun gerçekleşmesi için ne gerekiyorsa yapacaktır. Eğer sizi görmek için her zaman çok meşgulse, bu sizi sizin onu sevdiğiniz kadar sevmediğinin bir işareti olabilir.
 3. Size karşı şefkat gösterir.
  Sizi seven bir erkek hem sözleriyle hem de davranışlarıyla size sevgi gösterecektir. Sizi ne kadar sevdiğini söyleyecek ve bunu eylemleriyle de gösterecektir. Sizi hediyelerle şaşırtabilir veya kendinizi kötü hissettiğinizde sizinle ilgilenebilir. Ayrıca, elinizi tutmak veya size sarılmak gibi fiziksel olarak size dokunmanın ve sizinle bağlantı kurmanın yollarını bulmaya çalışacaktır.
 4. Hayallerinizi ve hedeflerinizi destekler.
  Sizi seven bir erkek, kendi hayallerinden ve hedeflerinden farklı olsalar bile sizin hayallerinizi ve hedeflerinizi destekleyecektir. Hayatta başarılı olduğunuzu görmek isteyecek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca, hayallerinizi kontrol etmeye veya değiştirmeye çalışmayacaktır – onları olduğu gibi kabul edecektir.
 5. Arkadaşlarınız ve ailenizle iyi geçinmek için çaba gösterir.
  Eğer bir erkek sizi seviyorsa, arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle iyi geçinmek için çaba gösterecektir. Onların sizin için önemli olduğunu bilir ve herkesin birlikte iyi geçindiğinden emin olmak ister

Ayrıca beğenebileceğinizi düşündüğüm bir kaç içeriği aşağıya ekledim. Zamanınız varsa okumaktan çekinmeyin.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Yorum yapın