İnstagram gizlilik hesap görme ücretsiz | 2023 yeni yöntem

0
(0)

Instagram hesaplarında gizli kullanıcıları görmek hem de ücretsiz bir şekilde mümkün. Eminim birçoğumuzun hayatında, takip etmeden gönderilerini görmek istediğimiz kişiler mevcuttur. Bu istek genelde platonik ve ayrılan kişilerde oluyor. Bu nedenle sizler için instagram gizlilik hesap görme ücretsiz bir şekilde paylaşmak istedim.

Aşağıdaki uygulama ve siteleri kullanarak, hesabı gizli olan herkesin paylaşımlarını görebilirsiniz.

İnstagram gizli hesap görme uygulamaları

Gizli hesapların profillerini görebilmek için siteler ve telefon uygulamaları mevcut. Ancak bunların hepsi güvenli değil ve güvenlik konusunda emin olmadığınız yerler ile kesinlikle orijinal hesap bilgilerinizi paylaşmayın. Bu tarz durumlar için yan bir hesap açın ve o hesabı kullanın. En azından kendinizi ve hesabınızı güvene alırsınız ve içiniz daha rahat olur.

İnstagram gizlilikten muaf olmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamalar işinizi görecek 🙂

Instalooker

En çok kullanılan instagram gizli hesap görme uygulamalarından biri. Web sitesi üzerinden işlem sağlayabilirsiniz ve kullanımı oldukça basit. Bu nedenle çok tercih ediliyor. İnstagram gizlilik hesap görme ücretsiz önerisi isteyen kişilere ilk olarak bu uygulamanın site adresini veriyoruz.

Instalooker ile instagram gizli hesapları görme

Çok basit sadece birkaç adımla gizli hesaplardaki bütün paylaşımları görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler;

  • instalooker web sitesine giriş yapın. https://instalooker.com/
  • Spynow yazısına tıklayın
  • Paylaşımlarını görmek istediğiniz instagram adresini başında @ olmadan girin
  • Check Username yazısına tıklayın ve sonuçların açılmasını bekleyin

Nadirde olsa hata verebiliyor. Birkaç kere denemeniz gerekebilir. Bir kere denedikten sonra hatayla karşılaşırsanız, çalışmıyor diye çıkış yapmayın. Bir kaç kere daha deneyin. Eğer sorgularını başarısız olursa aşağıda paylaştığım alternatif uygulamaları deneyin.

Postegro

Bir diğer uygulamamız postegro. Bu uygulamayı kullanarak instagram gizli hesapların profillerine rahatlıkla ulaşabilir ve paylaşımlarını görebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir kaç durum var.

Postegro adı altında, sahte bir şekilde kurulmuş bazı sitelerde mevcut. Bu siteler bilgilerinizi çalmak için kullanılıyor.

Bu nedenle yukarıda da dediğim gibi kesinlikle şahsi ana hesaplarınızdan bu tür uygulamaları kullanmayın. Giriş dahi yapmayın bu hesaplarınız ile bağlantı kurarak... 

Postegro ile sadece instagram gizlilik hesap görme değil, hesabınızın yönetimi için birçok işlem yapabiliyorsunuz.

Bestwhozi

Bestwhozi, en popüler instagram gizli hesap görme sitelerinden birisidir. Çok fazla aktif kitlesi var ancak çok fazla sahte uygulama ve sitelerde var. Bu tarz uygulamaların ana siteleri güvenli olabiliyor. Ancak başka şahıslar tarafından dolandırıcılık için aynı isimde farklı siteler ve uygulamalar oluşturuluyor. Bunlara denk gelirseniz giriş yaptığınız hesapların bilgileri çalınır.

Bu uygulama ile takipten çıkan kişileri, gizli profili olan kişilerin paylaşımlarını ve instagram profilinize bakanları görebilirsiniz. Uygulama birçok özellik ile birlikte geliyor. Buda tercih edilmesinde ki en büyük nedenlerden birisi aslında.

Instagram güvenilir gizli hesap görme uygulamaları

Bu tarz sistemlerde dolandırıcılık çok yaygın. Bunun altını çizerek söylemek istiyorum. Yan ve kullanmadığınız bir hesabınız ile deniyorsanız korkmanıza gerek yok. Ancak, kendi şahsi hesabınızla deniyorsanız kesinlikle yol yakınken denemekten vazgeçmenizi öneriyorum. Risklidir ve hesaplarınızın çalınma ihtimali yüksektir.

Hesapların çalınma ihtimalinin yüksek olması, bu sitelerin yetkili kişiler dışında dolandırıcılık için kopyalanması yüzünden. Örneğin, instagram gizlilik hesap görme ücretsiz diye bir arama yaptığınızda karşınıza çıkan bir uygulamanın 4-5 farklı web sitesine denk gelirsiniz. Birisi ana hesapsa geriye kalan 2-3 site dolandırıcılık için kurulmuştur.

İnsanlar Neler Soruyor?

Bu tarz uygulama ve siteler araştırılırken beraberinde birçok soru geliyor. Bunlar genellikle aşağıdaki kalıplarda olan sorulardır.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Yorum yapın