Gerçekten Bitiren Erkek Nasıl Davranır?

5
(1)

İlişkilerin en üzücü kısmı sonudur. Özellikle bir taraf çok severken bir diğer tarafın sevmediğini hissetmek gerçekten acı verici. Peki, ilişkilerde gerçekten bitiren erkek nasıl davranır hiç düşündünüz mü? Bir ilişkinin sonunun geldiğini nasıl anlarsınız ve erkek ilişkiden soğuduğunu nasıl belli eder öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

İlişkiler genellikle sürekli beklentiler oluşması ve karşılıklı güven problemleri ortaya çıkınca riske girer. Bunun dışında birçok olay olsa da, klasik ve dikkat edilmesi gereken iki kısım budur.

İlişkide Gerçekten Bitiren Erkek Nasıl Davranır Öğrenelim

İlişkiniz artık çok farklı bir hal aldıysa ve ilişkinizin artık olup olmadığından bile şüphe duyuyorsanız bazı şeyleri sorgulama zamanı gelmiş demektir. Bu tarz belirsizlikler insanı psikolojikmen çok yorar. Bu nedenle bir sonuca ulaşması için ne gerekiyorsa yapmak gerekir.

Erkeklerin ilişkinden soğuduğunu anlamak için aşağıdaki durumları analiz edin.

 1. Uzaklaşabilir
  Bir erkeğin size karşı duygularının soğumaya başladığının en yaygın işaretlerinden biri daha mesafeli davranmasıdır. Eskiden çok iletişimsel ve özenliyken aniden uzaklaşmaya ve daha az ilgilenmeye başladıysa, duygularının değişmiş olması mümkündür. Bu mesafe, sizinle daha az zaman geçirmek veya birlikte olduğunuzda meşgul ve dikkati dağılmış görünmek gibi hem fiziksel hem de duygusal yollarla kendini gösterebilir.
 2. Daha Az Sevecen Olabilir
  Bir erkeğin duygularının soğumuş olabileceğinin bir başka işareti de daha az şefkatli olmasıdır. Eskiden çok sevgi dolu ve fiziksel olarak gösterişliyken birden daha mesafeli ve çekingen görünüyorsa, duygularının değişmiş olması muhtemeldir. Bu şefkat eksikliği, artık size sarılmak veya öpmek istememek ya da birlikteyken duygusal olarak uzak görünmek gibi hem fiziksel hem de duygusal yollarla kendini gösterebilir.
 3. Daha Az Samimi Olabilir
  Bir erkeğin size karşı duyguları soğuyorsa, sizinle hem fiziksel hem de duygusal olarak daha az yakınlaşabilir. Eskiden düşünceleri ve duyguları hakkında size karşı çok açıkken birden daha kapalı görünmeye başladıysa, duygularının değişmiş olması muhtemeldir. Bu yakınlık eksikliği, artık hayatıyla ilgili ayrıntıları sizinle paylaşmak istememesi veya artık fiziksel yakınlıkla ilgilenmemesi gibi hem fiziksel hem de duygusal şekillerde kendini gösterebilir.
 4. Daha Eleştirel Olabilir
  Bir erkeğin size karşı olan duygularının soğumaya başladığının bir işareti de sizi daha fazla eleştirmeye başlamasıdır. Yaptığınız veya söylediğiniz her şeyde hata bulmaya başlarsa, duygularının değişmiş olması muhtemeldir. Bu artan eleştiri, görünüşünüzü didiklemek veya düzenli olarak kusurlarınıza işaret etmek gibi hem fiziksel hem de duygusal şekillerde kendini gösterebilir.
 5. Daha Negatif Olabilir
  Bir erkeğin size karşı duyguları soğuyorsa, genel olarak daha olumsuz hale de gelebilir. Eskiden neşeli ve pozitifken birdenbire sinirli ve mutsuz görünmeye başladıysa, duygularının değişmiş olması muhtemeldir. Bu artan olumsuzluk, düzenli olarak hayattan şikayet etmek veya küçük şeyler için sizi terslemek gibi hem fiziksel hem de duygusal yollarla kendini gösterebilir.
 6. Birlikte Keyif Aldığınız Etkinliklerden Çekilebilir
  Bir erkeğin size karşı duygularının soğumuş olabileceğinin bir başka işareti de birlikte keyif aldığınız aktivitelerden uzaklaşmasıdır. Eskiden sizinle yapmaktan keyif aldığı şeyleri artık yapmak istemiyorsa, duygularının değişmiş olması muhtemeldir. Aktivitelerden geri çekilme, artık randevulara gitmek veya evin dışında birlikte vakit geçirmek istememek gibi hem fiziksel hem de duygusal şekillerde kendini gösterebilir.
 7. Sizinle Plan Yapmayı Bırakabilir
  Bir erkeğin size karşı duyguları soğumaya başladıysa, sizinle plan yapmayı da tamamen bırakabilir. Eskiden düzenli olarak gelecekteki randevular veya geziler için planlar yapıyor ancak aniden bunu yapmayı bırakıyorsa, duygularının değişmiş olması mümkündür

Eğer yukarıdaki maddelerden çoğu ilişkinizde mevcutsa, karşınıza alıp konuşma zamanı gelmiş demektir. Erkekler çoğu zaman kaybedeceğini anladıklarında çok daha farklı bir ruh haline girebilir. Yani bu durumları düzeltmek için elinden gelen her şeyi yapan bir birey haline gelmesi de muhtemel…

Blog içerisinde yer alan diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz. Uzaktan seven erkek nasıl davranır ve seni isteyen erkek nasıl davranır isimli içeriklerimiz sizin için faydalı olabilir.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 5 / 5. Oy Sayısı 1

Henüz Oylama Yok

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir