Pazar , 3 Mart 2024
Son Yazılanlar

Bir erkek bir kadını neden çok arzular? Sırlar ortaya çıktı!

0
(0)

Karşı cinsin peşinden koşan taraf her zaman erkekler olmuştur. Bunun ana nedeni kadınları erkeklerin daha çok arzulamasıdır. Bunun bin bir türlü nedeni vardır. Ancak bir erkek kadını neden arzular? Onda ne bulur? Genetik mi yoksa kadının karakteri ve görünüşü etkili mi? Hepsinin yanıtlarını bulacaksınız…

Bir erkek bir kadını neden çok arzular

Bir erkek bir kadını neden çok arzular?

Artık bu tarz manevi durumların sırları bazı bilimsel araştırmalar sonucunda netleşebiliyor. Bu konuda da bazı bilimsel araştırmalar yapıldı. Bu zamana kadar bu durum tam bir sır olarak kalmıştı. Birçok farklı durumlar ortaya atılsa da, bu durumda sabit bir neden olması gerekiyordu.

Erkekler zamanın başlangıcından beri kadınları arzuluyor ve neden böyle hissettikleri tam olarak bir sır olarak kalıyor. Ancak araştırmalar, bir erkeğin bir kadını neden bu kadar çok arzuladığına katkıda bulunan çeşitli faktörler olduğunu göstermektedir. Hassasiyet, hayranlık, şefkatli doğa ve güzellik bunlardan sadece birkaçıdır. Erkekler arzulandıklarını ve bir ilişkide varlıklarının istendiğini hissetmekten hoşlanırlar; kadınlar genellikle bunu gösterme konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahiptir ve bu da inanılmaz derecede güçlü olabilir.

Nihayetinde, her şey farklı şekillerde de olsa iki insanın birbirine güvenebilmesi ve birbirlerinin arkadaşlığından keyif alabilmesi arasındaki ortaklıkla ilgilidir.

Erkekler Bir Kadında İlk Nereye Bakar?

Bir erkeğin bir kadında ilk olarak nereye baktığı ilginç bir sorudur. Birçok kişi erkeklerin ilk olarak kadınların gözlerine baktığına inanmaktadır, zira bir araştırmaya göre erkekler bir kadının güzelliğinin %55’ini gözlerinden değerlendirmektedir. Ancak birçok erkek başlangıçta kadının genel fiziğini de fark edecektir. Kendilerini güvenle ve dengeli bir şekilde sunan kadınlar, görünüşleri ağırbaşlı ya da dağınık olanlara kıyasla genellikle daha büyük bir izlenim bırakır.

Yine de pek çok kişi, sonuçta her şeyin kişiliğe bağlı olduğu sonucuna varmıştır; bu nedenle karşı cinsin ilgisini çekmek isteyen kadınlar için kendi olmanın ve öz kimliğine sahip çıkmanın yerini hiçbir şey tutmayabilir. Erkekler bir kadında ilk olarak nereye bakar? Bu erkeğe ve duruma göre değişir, ancak özgüven büyük fark yaratabilir.

Erkekler kadında neyi sever?

Erkekler bir kadında nelerden hoşlanır? Hangi özellikler bir erkeğin başını döndürür ve kalbinin çarpmasına neden olur? Büyüleyici bir şekilde, cevap büyük ölçüde değişebilir. Bir erkeğin aradığı şey genellikle bir başkasının eşte aradığı şey değildir. Bazıları yalnızca fiziksel güzelliğe bakarken, zeka ve mizahı çok daha çekici nitelikler olarak gören pek çok kişi vardır.

Zekâ, duyarlılık ve çekiciliğin doğru kombinasyonu ister sözle ister ince bir yüz ifadesiyle olsun, erkeklerde güçlü duygular uyandırabilir. Kendini savunabilen, hırslı ve kendine güvenen bir kadın da yüksek puanlar kazanır. Çekici kişilik özelliklerinden oluşan bir paketi tamamlayan şey ise müzik, güzel sanatlar, edebiyat veya macerayı takdir etmek ve anlamaktır. Görünen o ki, erkeklerin kadınlarda neyi takdir ettiği söz konusu olduğunda, hiçbir zaman iki cevap tam olarak aynı olmayacak. Yine de tüm bu nitelikler, bir kişide bir arada bulunursa, muhtemelen onları bir hayranlık nesnesi haline getirecek ve her erkeği çılgına çevirecektir!

Sizi beğenen erkek nasıl davranır?

Kadınların erkekler hakkında belki de en çok merak ettiği konu budur. Bir erkeğin sizi beğendiğine karar vermek için birden fazla davranışı analiz etmeniz gerekir. Bunları daha net bir şekilde anlaşılması için listelemek istiyorum.

 1. Saygılı olur
  Bir kadından hoşlanan bir erkek ona saygılı davranacaktır. Onu dinleyecek ve fikirlerine değer verecektir. Ayrıca onun duygularına karşı düşünceli olacak ve onu duygusal olarak incitmemeye çalışacaktır.
 2. Çok sevgi gösterir
  Bir kadından hoşlanan bir erkek ona şefkat de gösterecektir. Elini tutmak, ona sarılmak veya yanağından öpmek gibi şeyler yapabilir. Ona sevildiğini ve takdir edildiğini hissettirmek isteyecektir.
 3. Dikkatle onu dinler
  Bir kadından hoşlanan bir erkek ona dikkatini verecektir. İlgilendiği tek kişinin kendisi olduğunu bilmesini sağlayacaktır. Onunla zaman geçirmek ve onu daha iyi tanımak isteyecektir.
 4. Hediyeler almak ister
  Bir kadından hoşlanan bir erkek, ona olan duygularını hediyeler aracılığıyla da ifade edebilir. Ona çiçekler, mücevherler veya sevgisinin diğer simgelerini verebilir. Bu hediyeler onu düşündüğünü ve onu mutlu etmeyi önemsediğini gösterecektir.
 5. Hizmet Eylemleri ile
  Son olarak, bir kadından hoşlanan bir erkek ona olan duygularını onun için bir şeyler yaparak da gösterebilir. Onun için yemek pişirebilir, evi temizleyebilir ya da onun hayatını kolaylaştıracağını bildiği başka bir şey yapabilir. Bu hizmet eylemleri ona olan bağlılığını ve onu mutlu etme arzusunu gösterecektir

Bir Erkek Bir Kadından Nasıl Vazgeçemez?

Bu karşılıklı olan bir şeydir. Bu tarz bir durum için erkekte kadında çaba göstermelidir. Yapılan davranışlar her zaman ölçülü olmalıdır. Ne eksik ne fazla. Sürekli aşırı iyi olmakta kötüdür aslında. Elinizdekini kaybetmemek için çok çok iyi olmaya çalışır ve her şeyi göze alırsanız bu ileride daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Bir kadını hayatınızda tutmak her zaman kolay değildir ve önemli miktarda çaba gerektirir. Bir erkek bir kadından nasıl vazgeçmez? Bunun cevabı, sıklıkla unutulan, sevdiklerinize değer verme tavsiyesinde yatmaktadır. Bu, aktif olarak dinlemek için zaman ayırmak, neye ihtiyacı olduğunu anlamak ve işler zorlaştığında ona karşı sabırlı olmak anlamına gelir.

Herhangi bir ilişkinin iyi ve kötü anlarında takdir etmek ve sevmek, ilişkinin yürümesi ya da başarısız olması konusunda fark yaratabilir. Bir erkek, partnerine ne kadar değer verdiğini ve onu ne kadar sevdiğini her gün kendine hatırlatmalıdır; çünkü bu, onları iyi günde de kötü günde de bir arada tutmaya yardımcı olabilir.

Erkek Ulaşamadığı Kadına Aşık Olur Mu?

Bir erkeğin aşık olması için illaki kadının ulaşılamaz olmasına gerek yoktur. Bazı kibirli ve her şeyi elde edebileceğini zanneden erkekler, bir kadına ulaşamadığı zaman onu takıntı haline getirip ulaşmak için her şeyi yapabilir. Ancak bu sadece ulaşıncaya kadardır. Kısa bir süre sonra kadından uzaklaşacağının garantisini verebilirim

Bir Erkek Sizi Nasıl Merak Eder?

Bir erkek kadını merak ettiğinde sürekli arar ve sorar. Eğer bir süre ulaşamazsa, ulaştıktan sonra bağırıp kızabilir. Bu durum karşısında rahat olan erkekler, kadını çok merak etmiyordur. Yada nereye gittiğinizi biliyor ve size güveniyordur.

Bir Erkeğin Sekse Düşkün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Aslında bu durum erkeklerin çoğunda vardır ancak bazı kişilerde biraz abartı olabilir. Bunu anlamak için erkeğin davranışlarını analiz etmek yeterlidir. Eğer sürekli +18 konulara değinmek istiyor ve bu tarz konuşmalar yapmak normal muhabbetlere göre daha çok hoşuna gidiyorsa, sekse olan düşkünlüğünün fazla olduğuna netlik getirebilrisiniz.

Ayrıca okumak isteyebileceğinizi düşündüğüm bir kaç yazım var. Hemen aşağıdan linklere tıklayarak göz atabilirsiniz.

Gönderimi beğendiniz mi?

İçeriği değerlendirin!

Beğenenlerin Oranı 0 / 5. Oy Sayısı 0

Henüz Oylama Yok

Kesinlikle Göz Atmalısın

Muskazon Kullanıcı Yorumları

0 (0) Muskazon, özellikle iskelet kası rahatsızlıkları ve kas spazmları için kullanılan bir ilaçtır. İlacın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir